Karrier > Ösztöndíjas program

Ösztöndíjas program

Az egyetemi, főiskolai tanulmányok sikeres befejezését követően lehetősége van arra, hogy a 2004. évi CXXIII. törvény (a továbbiakban: Pftv.) szerinti ösztöndíjas foglalkoztatási jogviszony keretében 12 hónapon át mentori támogatással szakmai- és munkatapasztalatot szerezzen a GVH-ban.

Milyen feladatok várnak Önre?

  • az adott területen dolgozók munkájának támogatása,
  • együttműködés a szakterület részfeladataiban, összefoglalók készítése,
  • riportok, kimutatások készítésében történő közreműködés,
  • elemzések, háttérmunkák készítése,
  • nyelvismeret, nyelvtudás alkalmazása írásbeli anyagok elkészítéséhez,
  • részvétel operatív feladatok ellátásában.

Milyen feltételekkel kell rendelkeznie?

  • Magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet,

  • 30 év alatti életkor,

  • A végzettséget igazoló - az ösztöndíjas foglalkoztatási jogviszony létesítését megelőző két éven belül kiadott - diploma,

  • Az ösztöndíjas foglalkoztatási jogviszony létesítésekor a jelentkező munkaviszonyban (ide nem értve az egyszerűsített foglalkoztatásról szóló 2010. évi LXXV. törvény szerinti jogviszonyt és az adórendszeren kívüli foglalkoztatásnak minősülő háztartási munkára irányuló munkaviszonyt), közalkalmazotti jogviszonyban, kormányzati szolgálati jogviszonyban, közszolgálati és szolgálati jogviszonyban nem áll.

Amennyiben nem kínálunk aktuális ösztöndíjas lehetőséget, kérjük, hogy jelentkezzen kiválasztási adatbázisunkba.